Events in June 2014

ical

Misc hacking

Thursday, 26 June 2014 – 09:00 to 20:30

3D printing, Bitcoins, learning...

ical

PowerPoint Karaoke

Wednesday, 25 June 2014 – 19:00 to 23:59

Prvé Progressbarové PowerPoint Karaoke! \o/
WTF?
"PowerPoint Karaoke, also known as Battledecks or Battle Decks, is...

ical

Otvorené pre verejnosť

Friday, 20 June 2014 – 15:00 to 20:00

Chcete si popájkovať, 3D tlačiť, programovať, alebo len vypiť Club Mate? Príďťe a môžete, ktokoľvek je vítaný! :)

ical

Otvorené pre verejnosť

Thursday, 19 June 2014 – 15:00 to 20:00

Chcete si popájkovať, 3D tlačiť, programovať, alebo len vypiť Club Mate? Príďťe a môžete, ktokoľvek je vítaný! :)

ical

Cryptoparty

Wednesday, 18 June 2014 – 19:00 to 23:00

Another Cryptoparty round \o/
V Progressbare sa bude konať ďalšia edícia série CryptoParty. Prídte si vymeniť skúsen...

ical

Otvorené pre verejnosť

Tuesday, 17 June 2014 – 15:00 to 20:00

Chcete si popájkovať, 3D tlačiť, programovať, alebo len vypiť Club Mate? Príďťe a môžete, ktokoľvek je vítaný! :)

ical

Otvorené pre verejnosť

Monday, 16 June 2014 – 15:00 to 18:00

Chcete si popájkovať, 3D tlačiť, programovať, alebo len vypiť Club Mate? Príďťe a môžete, ktokoľvek je vítaný! :)

ical

Otvorené pre verejnosť

Friday, 13 June 2014 – 15:00 to 20:00

Chcete si popájkovať, 3D tlačiť, programovať, alebo len vypiť Club Mate? Príďťe a môžete, ktokoľvek je vítaný! :)

ical

Paralelná spoločnosť: Parallel Polis vs. Kryptoanarchia

Thursday, 12 June 2014 – 20:00 to 23:59

Čo majú spoločné súčasní umelci moderného umenia a hackeri?
Čo predstavuje koncept Parallel Polis a Kryptoanarchisti...

ical

ITexperience stretnutie

Thursday, 12 June 2014 – 15:00 to 20:00

ical

Otvorené pre verejnosť

Wednesday, 11 June 2014 – 14:00 to 17:00

Chcete si popájkovať, 3D tlačiť, programovať, alebo len vypiť Club Mate? Príďťe a môžete, ktokoľvek je vítaný! :)

ical

Otvorené pre verejnosť

Tuesday, 10 June 2014 – 17:00 to 20:00

Chcete si popájkovať, 3D tlačiť, programovať, alebo len vypiť Club Mate? Príďťe a môžete, ktokoľvek je vítaný! :)

ical

Zhromaždenie členov

Monday, 9 June 2014 – 18:00 to 20:00

Ako chceme rozvíjať Progressbar v ďalšom roku? Ako zlepšiť program, financovanie, aktivitu členov? Diskutujme.- zorga...

ical

Photoshoot (private event)

Sunday, 8 June 2014 – 08:00 to 16:00

Archives